ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakan Özer, Hastane Sınıfını Ziyaret Etti

Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki hastane sınıfını ziyaret etti.
Bakan Özer, Hastane Sınıfını Ziyaret Etti

Bakan Özer, depremden etkilenen şehirlerdeki tüm hastanelerde 1 Mart'a kadar hastane sınıfları kurulacağını dün açıklamasının ardından bugün Malatya'daki ilk hastane sınıfına ziyarette bulundu.

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği içinde kurulan hastane sınıfını ziyaret eden Bakan Özer, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "10 ilimizdeki tüm hastanelerde depremzede ve sağlık çalışanlarının çocuklarının yararlanacağı sınıflarımızı 1 Mart'a kadar kuracağız." ifadesini kullandı.

Ziyarette 2. Ordu Komutanı Orgeneral Metin Gürak ile Malatya Millî Eğitim Müdürü Hatice Özdemir de hazır bulundu. Bakan Özer, daha sonra Adıyaman Çelikhan'da bulunan çadır kenti ziyaret ederek burada vatandaşlarla sohbet etti. Ardından ilçedeki okullarda incelemelerde bulunan Özer, öğretmenevinde kalan depremzedeler ve öğretmenlerle de bir araya geldi.

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.