ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emek Mahallesine Anadolu Lisesi Müjdesi

Emek Mahallesine Anadolu Lisesi Müjdesi

Emek Mahallesine Anadolu Lisesi Müjdesi

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2023 yatırım programı kapsamında Emek Mahallesine 32 derslikli modern bir Anadolu Lisesi yapılacağı müjdesini veren İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre; "Evlatlarımızın en iyi şartlarda eğitim almalarını istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda yapılan çalışmalarımız devam ediyor. Eskişehir'in en büyük mahallesi olan Emek Mahallesine yapılacak olan 32 derslikli Anadolu lisemizin proje ve ihale çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak çocuklarımızın bu yeni binada eğitim görmelerini sağlayacağız." dedi.

Emeği Geçenlere Teşekkür Etti

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2023 yılı Yatırım Programına alınan okulun Eskişehirimize kazandırılması noktasında desteklerini esirgemeyen yöneticilere teşekkür eden Pervin Töre: "Başta Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e, Valimiz Sayın Erol Ayyıldız'a ve emeği geçen herkese değerli katkıları için şükranlarımı sunuyorum. Emek Mahallesine yapılacak olan Anadolu lisemizin yanı sıra yapımı devam eden diğer okullarımızın da ilimize ve tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.