ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı" Öncesinde Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 81 ilde gerçekleştirilecek olan "Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı" öncesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre başkanlığında bina sınav komisyonu başkanlarına yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.Toplantıya Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Sertsöz, sınavdan sorumlu şube müdürleri ve bina sınav komisyonu başkanları katıldı.


Toplantıda 19 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan sınavın sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için alınan tedbirler ile uygulanacak ve uyulacak kurallar hakkında bilgi verildi.

Millî Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, sınavın planlı ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için tüm sınav görevlilerinin, belirlenen kurallara titizlikle uyması gerektiğinin altını çizdi. Sınav görevlilerinden bu konuda gereken hassasiyeti göstermelerini istedi.

Sınav Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü İbrahim Çerçi ise sınavın uygulama usul ve esasları hakkında sunum gerçekleştirdi. Şube Müdürü İbrahim Çerçi, sınav öncesi hazırlıkları, sınav uygulaması ve sınav sonunda gerçekleştirilecek iş ve işlemler ile tüm bu süreçler için belirlenen kurallara yönelik kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.

17-11-202217-11-2022

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.