ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre Yönetici Olarak Görevlendirilmeye Hak Kazanan Adaylar ile Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, eğitim kurumlarına yönetici seçme sınavını ve mülakat sürecini başarıyla tamamlayarak müdür, müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı kadrolarına yönetici olarak görevlendirilmeye hak kazanan adaylar ile bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre Yönetici Olarak Görevlendirilmeye Hak Kazanan Adaylar ile Bir Araya Geldi.

Yönetici olarak görevlendirilmeye hak kazanan adaylar ile tecrübelerini paylaşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, yaptığı konuşmada "Öncelikle tercih sürecinde başarılar diliyorum. Bakanlık taşra ve merkez taşra teşkilatında tüm kademeleri irdelediğimizde en önemli alan okul yöneticiliğidir. Siz bugünden itibaren çok önemli bir misyonu yüklenmiş bulunuyorsunuz. Müdür, müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı sizin yöneticilikte görev yapacağınız en önemli görev tanımlarıdır. Siz bu görevlerde çok mutlu olacaksınız. Siz öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin yaşamlarına iz bırakacaksınız." dedi.

İnsan Kaynaklarından sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Osman Cebeci atama süreci ve norm durumuna ilişkin bilgi verdi. Eskişehir'de 58 müdür, 15 müdür başyardımcılığı, 123 müdür yardımcılığı olmak üzere 196 yöneticiye ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.