ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Üniversitesi Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Üniversitesi Arasında Eğitimde İşbirliği Protokolü İmzalandı

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü arasında ""Eğitimde İşbirliği" konularında protokol imzalandı.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal ve İl Millî Eğitim Müdürü Pervin Töre tarafından imzalanan "İş Birliği Protokolü" ile Eskişehir il sınırları içerisinde yer alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında, eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere,taraflarca uygun görülen tüm alanlarda, planlı çalışmalar yürüterek, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini artırmak; eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle artırılması,öğretmenlerin ve öğrencilerin gelişen bilimsel/teknolojik değişimleri tanımaları, gelişmeleri yakından takip etmeleri, bu konuda deyimlerini arttırmaları ve ailelerin sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında, taraflar arasında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak amaçlanıyor.


Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.