ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ailelerle Buluşuyor, Hayatlarına Dokunuyor.

Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün "Meslek Liseleri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi" kapsamında ihtiyaç sahibi bir ailenin iki çocuğuna sünnet düğünü düzenledi.
Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ailelerle Buluşuyor, Hayatlarına Dokunuyor.

Cihangir Ailesini ve çocukları mutlu etmek, onların hayallerini gerçekleştirmek, sevinçlerine ortak olmak adına Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri sünnet düğünü için titizlikle çalıştı.

Aileyle görüşülüp çalışmalar ailenin dileği doğrultusunda yürütüldü. 300 kişilik sünnet düğünü için davetiyeler bastırılıp, aileye ulaştırıldı. Sünnet çocuklarıyla düğün için alışverişe çıkılıp, gerekli düğün kıyafetleri alındı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, makam aracını sünnet düğünü için tahsis etti.

Düğünde ikram edilecek kuru pasta, yaş pasta, meşrubatlar okul Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrenci ve öğretmenleri; düğün salonu ve sünnet arabası süslemeleri, sünnet kına organizasyonu Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Bölümü öğrenci ve öğretmenleri tarafından hazırlandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre ve Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan Ali Güven Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Düğün salonunda düzenlenen Cihangir Ailesi'nin sünnet düğününe katılarak ailenin sevincine ortak oldular.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE, tablet ve hediyelerle sünnet çocuklarını sevindirdi.

Fotoğraf ve video çekimiyle Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu özel günü kalıcı hale getirdi.

"Meslek Liseleri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi" ile öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerini geliştirirken yardımlaşma ve paylaşma bilincini ön plana çıkararak toplumun gözetilmesini hedeflenmiştir.

16-06-202216-06-202216-06-2022

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.