ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Küpeli, İl Milli Eğitim Müdürümüz Töre'yi Ziyaret Etti

EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Küpeli, İl Milli Eğitim Müdürümüz Töre'yi Ziyaret Etti

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre'yi ziyaret etti.  Ziyarette, EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Çetin, Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Rahmi Özyiğit ve Müdür Yardımcısı Zuhal Şangar da yer aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Töre'yi yeni görevinden dolayı tebrik eden Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir sanayisinin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü karşılamak için hayata geçen Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında bilgi verdi. 

Milli Eğitim Bakanlığı'nın mesleki eğitim adına önemli adımlar attığını vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre "Mesleki eğitim ülkemiz için çok önemli, öğrencilerimize ve öğrencilerimizin ailelerine bunu çok iyi anlatmalıyız. Kalkınmış ve refah düzeyini yakalamış bir Türkiye'nin geleceğinin, eğitimden ve bilgiyle donanmış genç nesillerin yetişmesinden geçtiğini, bunda da mesleki eğitimin payı oldukça büyüktür." diye konuştu.

 

27-04-202227-04-2022

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.