ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nesrin KAKIRMAN'ın Göreve Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nesrin KAKIRMAN'ın Göreve Başlama Mesajı

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden Burdur İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmam nedeniyle ayrılıyorum. Görev yaptığım kısa süre içerisinde çalışma arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz makamların hizmet ve icra makamları olduğunu, kapımızı ve gönlümüzü bütün Eskişehirlilere açarak herkesin kendisini rahatlıkla ifade edebildiği ve devletimizin güler yüzünü gördüğü yerler olduğunu göstermenin gayreti içerisinde olduk. Görev süremde tüm enerjimi, ülkemizin geleceği çocuklarımız için çalışan okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin motivasyonunu arttırmaya, onların iyi oluş düzeylerine katkı sağlayarak ekip ruhu oluşturmaya gayret gösterdim. Bu süreçte en büyük desteği yine öğretmen arkadaşlarımdan aldım. Bu anlayış içerisinde oluşturulan güçlü bir ekip ruhu ve yapılması hedeflenen proje ve çalışmalarla öğrencilerimizin eğitim, bilim, sosyal - kültürel ve sportif alanda birçok başarı elde etmelerini amaçladık. Eğitimin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak, olabildiğince onlara çalışmalarında destek olmak ve gerekli rehberliği sağlamayı gaye edindik. Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü olarak sürdürmüş olduğum görev sürem boyunca desteklerinden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize çalışmalarımızda yol gösteren güven ve destek veren Sayın Valimize, kaymakamlarımıza, değerli ekibimize, okul yöneticilerimize, öğretmen arkadaşlarımıza, velilerimize ve tüm paydaş kurumlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve özellikle tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Saygı ve sevgilerimle.

 

Nesrin KAKIRMAN

 

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.