ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünyanın En İyi Çağrı Merkezi Kategorisinde Altın Madalya MEBİM'in Oldu

Contact Center World (Dünya Çağrı Merkezi) tarafından 16'ncısı gerçekleştirilen 2021 Yılı Contact Center World (CCW) dünya finallerinde MEBİM, "En İyi Çağrı Merkezi" kategorisinde dünya birincisi olarak altın madalya kazandı.
Dünyanın En İyi Çağrı Merkezi Kategorisinde Altın Madalya MEBİM'in Oldu

CCW, her yıl çeşitli kategorileri kapsayan yarışmalar aracılığıyla uluslararası çağrı merkezi endüstrisinin en iyilerini buluşturuyor.

Dünya genelindeki sektör profesyonellerinden oluşan jürilerin belirlediği finalistlere ait iletişim/çağrı merkezlerinin hizmet detayları, temel performans göstergeleri ve iletişim merkezini özelleştiren detaylar titizlikle değerlendiriliyor. Tarafsızlık ilkesinin korunması amacı ile tüm katılımcı ülkeler kendi ülkelerinden olmayan jüriler tarafından değerlendirmeye tabi tutuluyor. 

Bu yöntemle bölge ve dünya finali olarak iki aşamada gerçekleşen yarışmada MEBİM, 80'den fazla ülkeyi temsil eden 2.000'i aşkın katılımcı arasından öncelikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölge finalinde "En İyi Çağrı Merkezi" olarak altın madalya kazandı. 

31 Ocak 2022 tarihinde pandemi nedeniyle çevrim içi olarak gerçekleştirilen 2021 Yılı Contact Center World (CCW) dünya finallerinde, MEBİM orta ölçekli kategoride "En İyi Çağrı Merkezi" seçilerek bu kez dünya çapında altın madalyanın sahibi oldu.

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.