ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever Sabiha Demir'in Nakdi Bağışta Bulunduğu Anaokulunun Protokolü İmzalandı

Hayırsever Sabiha Demir'in Nakdi Bağışta Bulunduğu Anaokulunun Protokolü İmzalandı

Eskişehirli hayırsever Sabiha Demir, Tepebaşı ilçesi Işıklar Mahallesinde yapılacak olan 8 derslikli anaokulu için nakdi para bağışında bulundu.

Bağış için hazırlanan protokol Vali Erol Ayyıldız, hayırsever Sabiha Demir ve İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt arasında imzalandı.

Valilik makamında düzenlenen protokol imza töreninde; Vali Ayyıldız hayırsever Demir'e eğitime yapmış olduğu katkılardan dolayı Eskişehir halkı adına teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt "Geleceğin Türkiye'sini oluşturacak çocuklarımızın daha donanımlı olmaları için devletimizin yanında bu kutsal sorumluluğa ortak olan hayırseverimiz Sabiha teyzeye çok teşekkür ediyorum" diyerek, ilimize kazandırılacak okulun hayırlı olmasını diledi.

Hayırsever Demir ise eğitime katkı sağlıyor olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, bu okulun şehrimize hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

2022 yılı yatırım programına alınacak olan 8 derslikli anaokuluna "Sabiha ? Fahrettin Demir Anaokulu" adı verilecek olup, anaokulunun 2023-2024 eğitim öğretim yılında eğitime başlaması hedefleniyor.

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.