ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyon Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliği gereği hayat boyu öğrenmede iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek ve verimliliği artırmak amacıyla İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı gerçekleştirildi. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt başkanlığında yapılan toplantıya, Müdürlüğümüze bağlı resmî, özel kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 

İl genelindeki hayat boyu öğrenme ihtiyaçları ve sorunlarının tespit edildiği toplantıda; toplantıya katılan herkese teşekkürlerini ileterek başladığı konuşmasında İl Millî Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, hayat boyu öğrenmenin insan hayatının her safhasında ve hayatı boyunca öğrenebileceğini, bunun içinde Halk Eğitimi Merkezleri tarafından mesleki, sosyal ve kültürel becerilere yönelik eğitim ve öğretim faaliyetlerinin başarılı bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Açılış konuşmasının ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt tarafından, il genelindeki hayat boyu öğrenme faaliyetlerine ilişkin sunum gerçekleştirdi. İlimiz genelinde yıl boyu gerçekleştirilen kurslar, kursiyer sayıları, eğitim alanları ve devam eden çalışmalara ilişkin istatistikî bilgiler katılımcılara aktarıldı.

 08-10-202108-10-202108-10-2021

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.