ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yılın Özel Okulu Seçilen Özel Eskişehir OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yöneticileri Başarılarını Paylaştılar

Yılın Özel Okulu Seçilen Özel Eskişehir OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yöneticileri Başarılarını Paylaştılar

Özel Eskişehir OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Okul Kurucu Temsilcisi Metin Saraç, Okul Müdürü Rahmi Özyiğit, Müdür Yardımcıları Zuhal Şangar, Bülent Seğmen, program koordinatörü Gül Af ve koordinatör yardımcısı Müge Yakıcı İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt'ı makamında ziyaret ettiler.

Bir EYUDER markası olan Geleceğin Okulu Akreditasyon Programı kapsamında yer alan 7 okul etiketini tamamlayarak en büyük ödül olan "Altın Meşale Ödülü"nü kazanan Özel Eskişehir OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu gururu İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt'la paylaştılar.

Başarılarından ve desteklerinden dolayı Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kuruluna, okul idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, "Özel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz ülkemizde ve Eskişehir'de fark yaratıyor. Meslek liseleri arasında ülkemizin en iyi ve seçkin okullarından birisi olmasından dolayı gurur duyuyoruz." dedi.

Kurucu Temsilcisi Metin Saraç'ta EOSB Teknik Kolejin, 3 yıl boyunca akrediteyi devam ettirerek "Vizyon Okul" etiketini kazanmayı, mesleki ve teknik eğitimde marka olmayı hedeflediğini belirtti.

21-09-2021

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.