ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İLİMİZE ATANAN ÖĞRETMENLER İÇİN YER BELİRLEME DUYURUSU

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İLİMİZE ATANAN ÖĞRETMENLER İÇİN YER  BELİRLEME DUYURUSU

2016 Yılı Şubat Dönemi Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Duyurusu kapsamında ikinci aşama başvuru sonucu, İlimiz emrine yetiştirilmek üzere aday öğretmen olarak atananların stajlerlik sürecine ilişkin görev yerleri belirlenirken dökümanlar kısmında yer alan  okullar listesinden 5 adet okul seçerek forma dolduracaklardır. Adayların seçmiş oldukları okullara tercihleri de dikkate alınarak KPSS puanına göre yerleştirme yapılacak olup, tercihlerine yerleşemeyenler ile tercihte bulunmayanların yerleştirmeleri ise Müdürlüğümüzce boş kalan okullara resen yerleştirme yapılacaktır. Adaylar başvurularını aşağıda bulunan " İstenilen Evraklar" kısmındaki evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak 23/02/2016 (Salı) günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz (Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü) İnsan Kaynakları (Atama) Şube Müdürlüğüne teslim edeceklerdir. 

 

 DÖKÜMANLAR:

1) Yetiştirilmek Üzere İlimize Atanan  Öğretmenler İçin Okul Listesi İçin << Tıklayınız >>

2) Yetiştirilmek Üzere İlimize Atanan  Öğretmenler İçin Yer Belirleme Formu İçin << Tıklayınız >>

3) İstenilen Evraklar İçin <Tıklayınız>

 

 

AÇIKLAMALAR:

a)  Nüfus cüzdanı ile diploma/mezuniyet veya pedagojik formasyon belgelerinin asılları da öğretmen adayının yanında bulunacaktır.

b)  Elektronik Başvuru Formu, Sabıka Sorgulama Belgesi ve Sağlık Kurulu Raporunun asılları alınacaktır.

c)  Sabıka Sorgulama Belgesinde; “Adlî sicil kaydı vardır” ibaresi bulunanlar, buna ilişkin mahkeme kararı ile birlikte başvuracaktır.

 

 N O T:

1-) Adaylar başvurularda yaşanacak olan aksaklıklarda İlimiz Millî Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları (Atama) Şube Müdürlüğü ile irtibata geçebileceklerdir. İrtibal Tel: 0 222 239 72 00 Dahili 114/354

2-) Adaylığı kalmış olup, atandıkları eğitim kurumunda göreve başlayacak olanlar ise “Adaylık Eğitiminin Kaldırıldığına Dair Onaylı Belgesini” ibraz edeceklerdir.

3-) Müdürlüğümüzce yapılacak olan değişiklikler duyurular kısmında yer alacaktır.

 

 

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.