ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Z Kütüphane İhale İlanı

Z Kütüphane İhale İlanı

İHALE İLANI

 1-Listede belirtilen Z- Kütüphane kurulum ve donatım işleri 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (birim fiyat teklif usulü) yaptırılacaktır.

2-İşlere ait teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvelleri Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğüne ait eskisehir.meb.gov.tr adresindeki linkten çıktı alınarak doldurulacaktır.(Sadece teklif mektubu ve birim fiyat cetvelleri doldurulacaktır.)

3-Teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvellerinin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Birim fiyat cetvellerinde maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4- İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yapmış olduğu Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı ihalesine katılacak olan firmalardan ihale konusu  Z- kütüphane işi veya benzeri işlere ait iş deneyim belgesi istenecektir. İş deneyim belgesinin onaylı ve aslı ibraz edilecektir.(İdarece tasdik edilmiş sureti dosyaya konulacaktır.)

5- Teklifler her iş (okul) için ayrı ayrı verilecektir.

6-Tekliflerin 26/03/2019Salı Günü saat 14:00’e kadar Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri Satınalma İhale Bölümüne Zemin 13 Nolu odaya imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler değerlendirme dışı bırakılacaktır.

7-Tekliflerin değerlendirilmesi 26/03/2019 Salı Günü saat 14:00 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda (307 nolu salon) katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

 

Z- KÜTÜPHANE KURULUMU VE DONATIMI İHALESİ YAPILACAK OKULLAR

1-Odunpazarı İlçesi Toki Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı işi

2-Odunpazarı İlçesi Toki Ümit Yaşar Oğuzcan Ortaokulu  Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı işi

3-Tepebaşı İlçesi Hacı Hilmi Okur İmam Hatip Ortaokulu / Muttalip Atatürk Ortaokulu Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı işi

4-Tepebaşı İlçesi Namık Kemal Ortaokulu  Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı işi 

Z Kütüphane Teknik Şartname için tıklayınız.

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.