ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yılın En Sıra Dışı Eğitim Yöneticisi Türkiye 3’ncüsü Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu Müdürü Oldu

Yılın En Sıra Dışı Eğitim Yöneticisi Türkiye 3’ncüsü Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu Müdürü Oldu

Eğitimde En İyiler Yarışmasında Yılın En Sıra Dışı Eğitim Yöneticisi Türkiye 3’ncüsü Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu Müdürü Mehmet Özdoğru oldu.

7 kategoride Türkiye´nin dört bir yanından adayların yarıştığı "Classloom" tarafından organize edilen Eğitimde En İyiler Yarışmasında Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu Müdürü Mehmet Özdoğru büyük bir başarı göstererek Türkiye 3.sü oldu.

Eğitimde inovasyon ve teknoloji uygulamaları, sosyal sorumluluk projeleri, yılın en sıra dışı öğretmeni ve yılın en sıra dışı eğitim yöneticisi kategorilerinde finalistlerin yarıştığı yarışmanın ödül töreni 24 Kasım Öğretmenler Günü´nde Kadir Has Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Yarışmada Eğitimde En İyiler Yılın En Sıra Dışı Eğitim Yöneticisi Türkiye 3.lüğü ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Engin Deniz tarafından Okul Müdürü Mehmet Özdoğru’ya takdim edildi.

Okul Müdürü, öğretmen ve veli temsilcileriyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’i makamında ziyaret etti. Okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Mehmet Özdoğru, kazanılan başarıların velilerin ve öğretmenlerin işbirliğinin sonucu olduğunu, geçen sene de Eğitimde Yenilikçilik ödüllerinde okullarının bölge 1.si olduğunu belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen başarılarının gurur verici olduğunu ifade ederek okul müdürü, öğretmen ve velileri tebrik etti.

09-12-201609-12-201609-12-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.