ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıl Boyu Sürdürülen Projelerin Final Ürünleri İl Müdürümüze Takdim Edildi

Yıl Boyu Sürdürülen Projelerin Final Ürünleri İl Müdürümüze Takdim Edildi

Hürriyet İlkokulu öğretmenleri ve okul müdürü Defne Akman, 2020-2021 eğitim öğretim yılında kuruculuğunu üstlendikleri ulusal ve uluslararası e-Twinning projeleri fınal ürünlerini tanıttı.

"Yunus Gibi Sevmek" projesinde öğrencilerin hazırladığı dergi, "Masal Masal Anadolu'm"projesinde Anadolu Masallarının yanı sıra yabancı ortak ülkelerin de masal  resimlerinden oluşan masal takvimi, LITTLE HONEYBEE stem projesinde arıların yok olmasına neden olan tehlikelere dikkat çeken uluslararası düzeyde hazırlanan hikaye kitabından oluşan proje final ürünlerini, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt'a takdim ettiler. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, "e-Twinning projeleri, öğrencilerin birbirlerini ve farklı kültürleri tanımaları ve öğretmenlerimizin de Avrupa'daki öğretmen topluluklarının bir parçası olmaları için önemli bir fırsattır. Aynı zamanda öğrencilerimiz, işbirliği yapma, kendine güven duyma, farklılıkları bir kültür olarak görme ve yabancı dili geliştirme gibi beceriler edindiklerinden e-Twinning projelerini çok önemsiyoruz. Projelerde emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, destek olan velilerimize de teşekkür ediyorum" dedi. 

 

17-06-202117-06-2021

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.