ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Özdemir Çakacak, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Vali Özdemir Çakacak, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyarete ederek, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt'tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Müdürlüğe gelişi esnasında İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve birim şefleri tarafından karşılanan Vali Çakacak, toplantı salonunda idari kadroyla bir araya geldi. Vali Çakacak'a Eskişehir'deki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında brifing verildi.

Öğrencilerin, öğretmenlerini her zaman rol model olarak gördüğünü söyleyen Vali Çakacak, eğitimciliğin ne kadar önemli bir meslek olduğuna vurgu yaptı. Son yıllarda devletimizin eğitim alanında çok büyük atılımlar gerçekleştirdiğini belirten Vali Çakacak, çocuklarımızın iyi bir eğitim almalarında, öğretmenlerin olduğu kadar ailelerin de önemli sorumluluğu olduğunu bildirdi.

Çocuklarımızı geleceğe iyi bir şekilde hazırlayan öğretmenlerimizin verdiği bilgi ve birikimin hiçbir maddi değerle ölçülemeyeceğini kaydeden Vali Çakacak, öğrencilerin, öğretmenlerini her zaman rol model olarak gördüğünü söyledi.  Vali Çakacak, öğrencilerin gelecek adına kendilerini geliştirmelerinin önemine vurgu yaparak, çocuklarımızın iyi bir eğitim almalarında, öğretmenlerin olduğu kadar ailelerin de önemli sorumluluğu olduğunu bildirdi. Eğitim kurumlarındaki koordineli çalışmanın önemine dikkat çeken Vali Çakacak, Müdür Cırıt'a verdiği bilgiler için teşekkür etti.

İl genelindeki tüm okullarda eğitim kalitesinin daha çok artırılması için bütün paydaşlarla koordineli bir şekilde çalıştıklarını aktaran İl Milli Eğitim Müdürümüz Cırıt ise, öğrencilerin iyi bir eğitim almasını sağlamak adına devletimizin ne gerekiyorsa yaptığını söyledi. İlimizde devam eden temel eğitim ve orta eğitim yatırımları hakkında bilgiler veren Müdür Cırıt, Vali Çakacak'ı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını konuşmasında dile getirdi.

Bilgilendirme toplantısının ardından Vali Çakacak, İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasından ayrıldı.

14-02-202014-02-202014-02-202014-02-2020

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.