ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ulusal Yemek Yarışmasında Madalya Kazanan Öğrenciler, Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışmasına katılan Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri çeşitli kategorilerde 11 madalya almaya hak kazandı.
Ulusal Yemek Yarışmasında Madalya Kazanan Öğrenciler, Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması’nda dereceye giren Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Okul Müdür vekili İbrahim Boyacı ve Yiyecek İçecek Öğretmenleri Rezzan Köse ve Mithat Esen eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’i makamında ziyaret ettiler.

Şef Mavi Fethiye Profesyonel Aşçılar Derneği tarafından 18–19 Mart 2016 tarihlerinde Fethiye’de düzenlenen ve Ülkemizden birçok ekibin katıldığı Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışmasına katılan Ali Güven Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri çeşitli kategorilerde 11 madalya almaya hak kazanarak, büyük başarı elde ettiler.

Ziyarette konuşan Okul Müdür vekili Boyacı, öğrencilerinin 18-19 Mart tarihleri arasında Fethiye’de gerçekleştirilen yarışmada önemli dereceler aldıklarını belirterek,  bu sevinci İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen ile paylaşmak istediklerini ifade etti.

Liselerarası ana yemek tabağı, tatlı tabağı ve ekip yarışmasında aldıkları dereceler ile 11 madalya almaya kazanan öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Özen, Türk Mutfağının öneminden ve korunması gerektiğinden bahsetti.

Öğrencilere başarılarının devamını dileyen Özen, “En güzel hediye kitaptır. Kitap okuyan insan beyninden ve yüreğinden konuşur.” diyerek öğrencilere kitap hediye etti. 

 22-03-201622-03-201622-03-201622-03-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.