ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni A. İrfan Karapınar, “Yalnızlığın Gözleri” İsimli Kitabını Tanıttı

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni A. İrfan Karapınar, “Yalnızlığın Gözleri” İsimli Kitabını Tanıttı

Hacı Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni A.İrfan Karapınar, kendi kaleme aldığı “Yalnızlığın Gözleri” adlı kitabını tanıtmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’i makamında ziyaret etti.

A.İrfan Karapınar, “Yalnızlığın Gözleri” isimli kitabını şu cümlelerle tanıttı: “Yalnızlığın gözleriyle dünyaya bakan bir roman. Bir yanda gerçekler, diğer yanda rüyalar, hayaller ve kabuslarla dolu bir âlem. Yalnızlığın tutunduğu bir aşk, olumlu olumsuz akışlar.

Dış gerçekliği; pembe, siyah ve beyaz renklerle süsleyen bir roman. Pembe, hayal ve umudu besliyor. Siyah, acımasız gerçeklerle bezenmiş. Beyaz ise bütün bedbinliklerine rağmen geleceğe umutla bakabilmenin rengi.

Roman kahramanı Selim’in iç dünyasına yolculuk yaparken, onun rüyalarının içine girecek, hayalleriyle seyahat edecek, kâbuslarıyla ürpereceksiniz…

Bazen sonlar iyi bitmez. Fakat her kötü gibi gözüken sonun birde istikbale uzanan bir dalı vardır.

Bakalım Selim bu dala tutunabilecek mi?”

A.İrfan Karapınar’ın kaleme aldığı kitabı en kısa sürede inceleyeceğini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, Karapınar’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

 

 03-11-201703-11-2017

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.