ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden, İl Millî Eğitim Müdürümüze Teşekkür Ziyareti

Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden, İl Millî Eğitim Müdürümüze Teşekkür Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaklaşık 16 milyon TL. bedelle yaptırılarak Aşağısöğütönü Mahallesi’nde 2016-2017 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yöneticileri, Okul Aile Birliği Başkanı ve AB Hibe Projesi Kursiyerleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’e nezaket ziyaretinde bulunarak, okulun eğitim öğretim faaliyetleri ile yurt içi ve yurt dışı proje çalışmalarına İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün verdiği desteğe teşekkür ettiler.

Ziyarette Okul Müdürü Dr. S.Sırrı Kabadayı, yaz tatilinde okulu yeni kampüse taşıdıklarını, Milli Eğitim Bakanlığı’nın sağladığı donatım ödeneği ile okulun modern eğitim ortamlarına kavuştuğunu, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün “Tanınan Okul Statüsü”nü kazanarak akredite edildiklerini ve 385 bin Avroluk “Türk Havacılık Sektörüne Üst Düzey Nitelikli Teknik Eleman Yetiştirilmesi Projesi”ni uygulamaya geçirdiklerini belirterek bu süreçte İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün tam desteğini gördüklerini söyledi ve İl Milli Eğitim Müdürüne teşekkür etti. Konuşmasının devamında okulun yeni projeleri hakkında bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yeni modern kampüsünde Türkiye’ye örnek eğitim öğretim ortamlarına sahip olduğunu, okulun tanınan okul statüsü kazanması ile tercih edilirliğinin arttığını, Milli Eğitim Bakanlığı üst düzey yöneticilerinin yaptıkları ziyarette okulun eğitim öğretim faaliyetlerinden çok memnun olduklarını ve okulun model okul olarak gösterildiğini ifade etti ve okul yöneticilerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, okulun AB Projesinden yararlanan kursiyerler, projede yer almaktan ve projede kendilerine sunulan eğitim ve barınma imkânlarından duydukları memnuniyeti anlatarak Okul Yöneticilerine ve İl Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ettiler.

Ziyaret, Okul Müdürü Dr. S.Sırrı Kabadayı’nın, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’e uçak maketi armağan etmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

24-01-201724-01-201724-01-201724-01-2017

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.