ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Fidanlar Bizden Dikmesi Sizden" Projesi Hayata Geçiyor

"Fidanlar Bizden Dikmesi Sizden" Projesi Hayata Geçiyor

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN ile Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep ATEŞ “Fidanlar Bizden Dikmesi Sizden” Projesinin protokolünü imzalamak üzere İlimiz Öğretmenevinde biraraya geldiler. 

İmzalanan bu proje ile ilimizdeki tüm okullarda fidan dikiminin gerçekleşeceğini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüteceğimiz bu proje ile küresel ısınmadan, iklim değişikliğine, ağacın, doğanın önemini vurgulayarak duyarlılık kazandırmayı ve farkındalık yaratmayı amaçladıklarını söyledi. "En büyük hedefimiz ise geleceğe daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya bırakmak" dedi. 

Orman Bölge Müdürü Recep ATEŞ ise "Daha önceki yıllarda Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında yaptığımız fidan dikim etkinliğinin canlılık kazanması, okullarımızın yeşillenmesi ve öğrencilerimize tabiat sevgisinin kazandırılmasına katkı sağlamak bizler için çok önemli. Bizler bu konuda her türlü fedakarlığa hazırız. İnşallah bu yıl bütün okullarımızı, öğrencilerin rahatça vakit geçirmek istedikleri mekanlar haline dönüştüreceğiz." dedi

 

 

 

08-11-201608-11-201608-11-201608-11-201608-11-2016

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.