ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Kurum Personeli İçin Kişisel Şifre Oluşturma

Bilindiği üzere MEB Elektronik Sistemleri üzerindeki bazı uygulamalar ve modüller için kişisel şifre gerekli olmaktadır.

MEB kadrolu personel için MEBBİS üzerinde Kişisel Şifre Modülü bulunmaktadır. Bu modül üzerinde kadrolu tüm personel için kişisel şifreleri kolaylıkla güncellenebilmektedir. Kadrolu personel kişisel şifreleri ile birçok uygulama ve modüle giriş yapabilmektedir.

Fakat özel kurumlarda çalışan kadrolu, ücretli personel için özel olarak tasarlanmış Kişisel Şifre Modülü bulunmamaktadır. Ancak e-Müfredat Sistemi, MEBBİS üzerinde Uygulama Öğrencisi Değerlendirme, EBA gibi bazı modül ve uygulamalara giriş için kişisel şifre gerekli olmaktadır. Özel kurumlar öğretmenleri için kişisel kullanıcı ve şifre yerine kullanılabilecek kullanıcılar oluşturabilirler.

 

Özel kurumların personeli için kullanıcı oluşturulması ile ilgili doküman hazırlanmış ve Kılavuzlar sayfamızda yayınlanmıştır.

 

***

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.