ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Uygulamaları Kursu (Norm Fazlası Öğretmenler İçin)

Özel Eğitim Uygulamaları Kursu (Norm Fazlası Öğretmenler İçin)

          Bakanlığımıza bağlı özel eğitim okullarında, özel eğitim sınıflarında, hastane sınıflarında ve evde eğitim hizmetleri kapsamındaki öğretmen ihtiyacı norm fazlası öğretmenlerin görevlendirilmesi yoluyla karşılanabilmektedir. Bu kapsamda görevlendirilecek olan ya da ilerleyen zamanlarda görev almayı düşünen norm fazlası öğretmenlerin, özel eğitim alanındaki farkındalıklarını, bilgi, beceri ve yeterliklerini arttırmak, eğitim öğretim yılı boyunca karşılaştıkları sorunlarda ihtiyaç duydukları desteği sağlamak amacıyla Özel Eğitim Uygulamaları Kursu (Norm Fazlası Öğretmenler İçin) düzenlenecektir.


        29 Ağustos - 09 Eylül 2016  tarihleri arasında düzenlenecek olan 80 saatlik "Özel Eğitim Uygulamaları Kursu(Norm Fazlası Öğretmenler İçin)"na başvuruda bulunmak isteyen norm fazlası öğretmenlerimizin MEBBİS modülünden 2016260551  nolu faaliyete müracaat etmeleri ve okul müdürlüğünce onaylama işlemlerinin süresi içerisinde yapılması  gerekmektedir.

 

Son başvuru tarihi                 :22/08/2016

Okul/kurum son onay tarihi    : 23/08/2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.