ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZ TANAP (TRANS ANADOLU DOĞALGAZ BORU HATTI PROJESİ)´DAN 4.478.894,50 TL. HİBE DESTEĞİ KAZANDI.

OKULLARIMIZ TANAP (TRANS ANADOLU DOĞALGAZ BORU HATTI PROJESİ)´DAN 4.478.894,50 TL. HİBE DESTEĞİ KAZANDI.

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızın hazırladığı projeler arasından 27 Projemiz TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları (SEIP) Doğrudan Hibe Fonlama Mekanizması II. Hibe Çağrısı kapsamında Hibe Desteği almaya hak kazandı. Kabul edilen projelerle okullarımızın  bahçe düzenlemeleri, dış cephe kaplaması, eğitim materyali temini, öğrenci masası ve sırası alımı, bina bakım ve onarımı gibi ihtiyaçları karşılanacaktır. TANAP (SEIP) Hibe Fonlama Mekanizması kapsamında ilimiz okullarına toplamda 4.478.894,50 ₺´lik katkı sağlanmıştır.

             TANAP uyguladığı Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları (SEIP) aracılığıyla güzergahı boyunca yerel nüfusa güçlü faydalar sağlamayı, sürdürülebilir projelerle bölge halkının ekonomik ve sosyal kalkınmasını desteklemektedir.

 Projelerin hazırlanmasında ve kabul edilmesi aşamalarında emeği geçen tüm okul, kurum müdürlüklerine ve okul aile birliklerine teşekkür ederiz. Projesi kabul edilen okullarımız ve kurumlarımız şunlardır;

 16-08-2018

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.