ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Öğrenciler AB’yi Öğreniyor" Projesi Ödül Töreni Yapıldı.Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” Projesi kapsamında ilimizde dereceye giren 21 öğrenciye ödülleri verildi. İl Mili Eğitim Müdürlüğü Binasında gerçekleşen ödül törenine Bilgi Yarışması, Kısa Öykü, Resim ve Slogan yarışmalarında ilk 3’e giren öğrenciler, danışman öğretmenleri, okul müdürleri ve veliler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Barış HANCI, Özden AKKAYA, Ali PEHLİVAN ve Şube Müdürlerimiz Ali Osman YALÇIN ve Osman CEBECİ tarafından kategorilerde birinci olanlara dizüstü bilgisayar, ikinci olanlara bisiklet ve madalya; üçüncü olanlara satranç takımı ve madalya verildi. Öğretmen ve okul yöneticilerine de çeşitli hediyeler takdim edildi.

Ayrıca Ankara’da gerçekleşen Türkiye finalinde Bilgi Yarışması dalında TED Koleji Özel Anadolu Lisesi Türkiye 2. olmuş ve 1-5 Eylül tarihleri arasında Strazburg’a gitmişlerdir.

 Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.