ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Camiasından, İl Emniyet Müdürü Dinç´e “Yanınızdayız” Ziyareti Gerçekleştirildi

Milli Eğitim Camiasından, İl Emniyet Müdürü Dinç´e “Yanınızdayız” Ziyareti Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, İstanbul Beşiktaş´ta meydana gelen hain terör saldırısı sonucunda kaybettiğimiz şehitlerimize başsağlığı dileklerini iletmek ve yeni görevinin hayırlı olmasını iletmek amacıyla İl Emniyet Müdürü Engin Dinç’i ziyaret etti.

Ziyarete, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Üzmez, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Özden Akkaya, Muhittin Adıyaman, Ramazan Kutlay, Barış Hancı, Ali Pehlivan’da eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, yaptığı konuşmada; “İstanbul’da gerçekleştirilen menfur saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, değerli ailelerine ve yakınlarına, Türk Polis Teşkilatı mensuplarımıza ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır diliyorum. Yaralı kahraman polislerimize ve diğer yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Bugün Milli Eğitim camiası olarak Emniyet Müdürümüzün ve polislerimizin yanında olduğumuzu ifade etmek amacıyla buradayız.” diyerek sözlerini sürdürdü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Engin Dinç “Ülkemiz üzerinde haince planları olanlar bu planlarını gerçekleştiremeyeceklerdir. Emniyet teşkilatı olarak dün olduğu gibi bundan sonra da aynı kararlılıkla mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

15-12-201615-12-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.