ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Mesleki ve Teknik Eğitimde Avusturya Örneği” Başlıklı Bir Bildirimiz Daha Kabul Edildi

“Mesleki ve Teknik Eğitimde Avusturya Örneği” Başlıklı Bir Bildirimiz Daha Kabul Edildi

“Mesleki ve Teknik Eğitimde Avusturya Örneği” Başlıklı Bir Bildirimiz Daha Kabul Edildi

 

Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan “Mesleki ve Teknik Eğitimde Avusturya Örneği”  başlıklı bildirimiz, Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından Antalya’da düzenlenecek olan “Eğitimden Üretime Sektörle İş Birliğine” temasıyla II. Eğitim Kongresinde kabul edilmiştir.

 

EĞİTİMDEN ÜRETİME SEKTÖRLE İŞ BİRLİĞİNE

 

Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından Antalya’da düzenlenecek olan “Eğitimden Üretime Sektörle İş Birliğine” temasıyla II. Eğitim Kongresi 24-25 Ekim 2016 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongrede; Mesleki ve teknik eğitimin güncel sorunları ve geleceğiyle ilgili fikir alışverişinde bulunmak, belirlenen konulardaki bilimsel çalışmaları paylaşmak, bu sayede de mesleki ve teknik eğitimi geleceğe güçlü bir şekilde taşımak için ortak bir bilinç oluşturma çalışmaları yürütülecektir.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Barış HANCI ve Arge Koordinatörü Melih ÜNLÜER tarafından hazırlanan “Mesleki ve Teknik Eğitimde Avusturya Örneği” başlıklı bildirimiz Bilim Kurulu tarafından kabul edilmiştir. 24-25 Ekim 2016 tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan kongrede Müdürlüğümüzü İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN temsil edeceklerdir.

 

Ayrıntılı bilgi için: http://mek2.meb.gov.tr

 

 21-10-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.