ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meserret İnel İlkokulu Geleneksel Aşure Günü Etkinliği Gerçekleştirildi

Meserret İnel İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen Aşure Günü etkinliğinde eğitim çalışanları, veliler ve öğrenciler biraraya geldi.
Meserret İnel İlkokulu Geleneksel Aşure Günü Etkinliği Gerçekleştirildi

Meserret İnel İlkokulu Okul Aile Birliği’nce düzenlenen aşure gününde öğrenciler, öğretmenler ve eğitim çalışanları bir araya geldi.

Meserret İnel İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından okul bahçesinde düzenlenen  aşure gününe okul kurucusu hayırsever Meserret İnel, Odunpazarı Kaymakamı A.Selim Parlar, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Okul Müdürü Necdet Gözal, Aşure Günü etkinliklerinin geleneksel hale getirileceğini ifade etti. Etkinliği düzenleyen Okul Aile Birliği Üyelerine ve katılımcılara teşekkür etti.

Bu etkinliğin okul-aile işbirliği ve diyaloğuna güzel bir örnek olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen; Okul idaresi ve öğretmenlerin ailelerle diyalog ve işbirliği içerisinde olması, eğitimde niteliği arttırır ve başarıyı getirir. Toplumun manevi mimarı olan öğretmenlerin, doğru rol model olmaları, öğrencilerin değerlerine bağlı birer fert olarak yetişmelerine de katkı sağlar diyerek Aşure gününün düzenlenmesinde emeği geçen yöneticilere, çalışanlara ve okul aile birliğine teşekkür etti.


Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.