ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Koronavirüs Değerlendirme Toplantısı Vali Çakacak Başkanlığında Yapıldı

Koronavirüs Değerlendirme Toplantısı Vali Çakacak Başkanlığında Yapıldı

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkıp tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip Koronavirüs (COVİD-19) ile ilgili alınacak tedbir ve önlemlerin görüşüldüğü toplantı Vali Özdemir Çakacak Başkanlığında yapıldı.

Eskişehir Valiliği'nde düzenlenen toplantıya; Vali Yardımcıları, Tepebaşı ve Odunpazarı Kaymakamları, il müdürleri, Büyükşehir, Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyesi yetkilileri ile ilgililer katıldı.

Alınan tedbirlerin titizlikle uygulanmasının son derece önemli olduğunu ifade eden Vali Çakacak, toplantının açılış konuşmasını yaparak, "Alınan tedbirleri kamu kurum ve kuruluşlarımızla ve tüm vatandaşlarımızla birlikte titizlikle uygulamalı ve devam ettirmek zorundayız. İlgili birimlerimiz alınan tedbirlerin uygulanmasını sıkı bir şekilde denetleyecektir." dedi.

Toplantıda, Cumhurbaşkanlığı Genelgeleri ve Bakanlıklardan gelen talimatlar doğrultusunda, Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı ilimiz genelinde alınan tedbirler ile bugüne kadar yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılması gereken ilave planlamalar ayrıntılarıyla ele alınarak değerlendirildi.

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.