ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kan Bağışı Kampanyası” Bilgilendirme Toplantıları Başladı

“Kan Bağışı Kampanyası” bilgilendirme toplantıları, 20 Ekim 2015 Salı günü Seyitgazi ve İnönü ilçelerinde düzenlendi.
“Kan Bağışı Kampanyası” Bilgilendirme Toplantıları Başladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Necmi Özen ve Türk Kızılayı Batı Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Erkan Ergen arasında 09.10.2015 tarihinde imzalanan protokol kapsamında, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında düzenlenecek “Kan Bağışı Kampanyası” bilgilendirme toplantıları başladı.

İlk toplantılar, 20 Ekim 2015 Salı günü Seyitgazi ve İnönü ilçelerinde düzenlendi.

Toplantı öncesinde Seyitgazi Kaymakamı Ertuğrul Avcı ve İnönü Kaymakamı Enver Özderin’e kampanya hakkında bilgi verildi.

Seyitgazi Kaymakamı Ertuğrul Avcı, kampanyanın istenen hedeflere ulaşması için ilçelerindeki kamu kurum ve kuruluşları ve bütün Seyitgazi halkının hazır bulunduğunu, sağlanacak olumlu motivasyonla daha iyinin daha güzelin elde edileceğini ifade etti.

İnönü Kaymakamı Enver Özderin ise bilgilendirme kabulünde yaptığı konuşmada devletin bekasının “İnsanı Yaşatmaktan” geçtiğini ifade ederek verimli bir kampanya geçirilmesini arzu ettiklerini belirtti.

Her iki ilçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantılarda İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin Adıyaman, Eskişehir Kan Merkezi Müdürü Dr. Sabri Akaoğlu ve Kızılay yetkilileri tarafından kampanya ile ilgili teknik bilgilendirme yapıldı.


Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.