ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okullarının Faaliyetlerinin Değerlendirildiği Toplantı Düzenlendi

İmam Hatip Okullarının Faaliyetlerinin Değerlendirildiği Toplantı Düzenlendi

2016-2017 eğitim öğretim yılında Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarında gerçekleştirilecek sosyal, kültürel, sportif faaliyetler ile proje çalışmalarının değerlendirildiği bir toplantı düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, Din Öğretimden sorumlu Şube Müdürü Mustafa Özdemir ile İlimizdeki Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarının müdürleri katıldı.

Toplantıda, öğretmenlerin mesleki gelişimleri ve yöneticilerin yönetim becerilerinin artırılması için yapılması gereken çalışmalar, öğretim programlarının geliştirilmesi ve öğretim materyallerinin zenginleştirilmesi için yapılması gereken çalışmalar, okullarımızda destekleme ve yetiştirme kurslarının etkin ve verimli yürütülmesi için alınacak tedbirler, velilerin eğitimine (anne-baba eğitimi) ve yönetim süreçlerine katılımlarına yönelik yapılacak çalışmalar (Evin Okula Yakınlaştırılması ve Değişen Anne Baba Rolleri Projesi) gibi konularda da okul müdürleriyle birlikte değerlendirmelerde bulunuldu. 

18-10-201618-10-201618-10-201618-10-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.