ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlkokullar Arası Spor Şenliği - Oyun Başlasın... (İlkokul Müdürlüklerinin Dikkatine)

İlkokullar Arası Spor Şenliği - Oyun Başlasın... (İlkokul Müdürlüklerinin Dikkatine)

Eskişehir Valiliği himayesinde; Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile ilimiz ilkokullarının katılımıyla uygulanmakta olan “İlkokullar Arası Spor Şenliği - Oyun Başlasın...” şenliği hakkında çalışmalar (Oyun Tanıtım Videoları, Görselleri ve Oyun Kuralları, Faaliyet Takvimi, Oyun Spor Kartı bilgilendirme videosu vb. kaynaklar)https://goo.gl/2fBmr2 linkinde İlçe Milli Eğitim ve Okul Müdürlükleri ile paylaşılmıştı. Okullarımızın çalışmalarını resmi internet sayfalarından ve sosyal medya hesaplarından takip edilip güzel görüntüler/faaliyetler gözlenmektedir.

02-03-04-05 Mayıs 2016 tarihlerinde Odunpazarı-Tepebaşı ilçeleri için yapılacak olan çeyrek final programı fikstürü ve konuyla ilgili notlar https://goo.gl/2fBmr2linkine eklenmiştir.

Not 1 : Bölge Bölge Fikstür Çekimi Sonuçları https://goo.gl/2fBmr2  yayınlanmıştır.

Not 1 : Cirit atma oyununda kullanılacak olan roketler İl Milli Eğitim Müdürlüğü ArGe Biriminden teslim alınabilir. (Odunpazarı ve Tepebaşı ilçesi ilkokulları kendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden almaları gerekmektedir.)

Not 2 : Fikstür çekimi komisyon üyeleri gözetiminde bilgisayar ortamında yapılmış olup, özel ilkokullar Tepebaşı bölgelerine dağıtılmıştır.

Not 3 : Çeyrek ve Yarı Finale katılacak okullarımız; okullarına özgü fasulye torbalarını ve tasarladıkları çarpışmayan arabalarını çeyrek ve yarı finalde getirmelidirler.

Not 4 : Çeyrek ve Yarı Final için her okuldan 3 öğretmen ve 1 idareciye Valilik Oluru alınacaktır.

 

FİKSTÜRLER....

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.