ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“İlkokullar Arası Spor Şenliği-Oyun Başlasın” Etkinliğine İlişkin Duyuru (Erteleme)

 “İlkokullar Arası Spor Şenliği-Oyun Başlasın” Etkinliğine İlişkin Duyuru (Erteleme)

Odunpazarı ve Tepebaşı İlçeleri İlkokul Müdürlüklerine;


- 25 Mayıs 2016 tarihinde yapılması planlanan “İlkokullar Arası Spor Şenliği-Oyun Başlasın” Final Etkinliği hava muhalefeti nedeniyle 1 Haziran 2016 Çarşamba gününe ertelenmiştir.

- Teknik komite, oyunlarda etkinlik gününün şartlarına göre tüm takımlara eşitliliği bozmayacak şekilde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Bakanlık protokolü olacağından sahaya yerleşim yapılacaktır, bu sebeple final günü ilçe okullarının sabah en geç 09.00 da oyun alanlarında bulunmaları gerekmektedir.

- Okullarımızın gönderdikleri katılım listesine uygun öğrenci lisanslarının fotoğraflı olarak getirilmesi gerekmektedir.

- Takım oyun yerleşimleri yapıldığı için okullarımızın gönderdiği listedeki oyunlara ve sayılara bağlı kalmak koşulu ile 26 Mayıs 2016 tarihi mesai bitimine kadar iki kişiyi geçmeden yenileme yapabilirler.

- Zamanında katılım bildirmeyen okullarımız oyunlara alınamayacaktır.

- Mendil kapmaca ve yağ satarım bal satarım oyunları haricindeki oyunlarda yedek oyuncuların yarışma şansı olmadığından okullarımız takımlarını kız-erkek eşitliğini bozmadan 6(altı) kişiden oluşturabilir.

 

Odunpazarı ve Tepebaşı İlçelerinden finallerde yarışacak okulların listesi için T I K L A Y I N I Z …

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.