ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlahiyat Fakültesi ve Müdürlüğümüz Arasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

İlahiyat Fakültesi ve Müdürlüğümüz Arasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Birbirine kaynaklık teşkil eden kurumların eğitimde işbirliği yaparak resmi ve özel temel eğitim ve ortaöğretim kademelerindeki öğrencilere millî, mânevî, ahlâkî, insânî ve kültürel değerlerimizin kazandırılması, akademisyenlerin ve öğretmenlerin karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunması, öğretmenlerin meslekî ve akademik gelişimlerine katkı verilmesi, fakülte öğrencilerinin öğretmenlik uygulamalarına katkı verilmesi, din eğitimi ve öğretiminde ortak aklın verilerinden yararlanılması amacıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr Hüseyin Aydın tarafından imzalanan protokolde konuşan Müdürümüz Özen, “Öğrencilere millî, manevi, ahlâkî ve kültürel değerlerin kazandırılması, değerler eğitimi; Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İHL Meslek Dersleri, Arapça, Din Ahlak ve Değerler alanındaki derslerinin öğretim programları, öğretim materyalleri ve derslerin öğretimine yönelik İlahiyat Fakültesi ile ortaklaşa sempozyum, zirve, konferans, çalıştay, komisyon çalışmaları, alan araştırmaları konularında faaliyetler düzenlemeyi hedefliyoruz.” dedi.

27-12-201627-12-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.