ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz, okul ziyaretlerini sürdürüyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz, okul ziyaretlerini sürdürüyor.

     

       Okul ziyaretlerini sürdüren İl Milli Eğitim Müdürümüz, öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya gelmeye devam ediyor.

      Yeni eğitim öğretim yılı başlamadan önce başta okul güvenliği olmak üzere, ilgili kurum ve okul yöneticileri ile değişik vesilelerle toplantılarda bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN, okulların başlamasının ardından gerçekleştirdiği okul ziyaretleriyle öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya gelerek talep ve isteklerini yerinde dinlemeye gayret gösteriyor.

     Bugün de mesaisine Hızırbey İmam Hatip Ortaokulu´nu ziyaretle başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN, ziyaretinde ilk olarak okul idaresi ve öğretmenler ile bir araya geldi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz, ziyaretinin devamında sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerimize, ”Çoğu öğrencimiz dikkatini verip zamanını çok iyi kullanmıyor. Asla zaman planı yapmayın. İş planı yapıp elinizdeki zamana o işleri sığdırın. O zaman daha programlı olacaksınız, önce küçük küçük adımlarla başlamalısınız.   

    Hayatın tüm insanlara verilmiş bir armağan olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN, "Kendi yeteneklerinizi keşfedin. Hepinizin elinde eşit bir zaman var. Onu iyi kullanırsanız hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Dünyanız hayalleriniz kadardır. Büyük hayaller kurarsanız büyük dünyalara sahip olursunuz. Hemen şimdi hayal kurun. Ertelemeyin, geç kalmayın" ifadelerini kullandı.

   ‘İyi insan’ olmanın önemine vurgu yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN , "Her insan başarılı olmak, iyi bir işte çalışmak ister ancak asıl amaç, iyi bir insan olmak. İyi bir insan olun, kimseyi incitmeden yaşamayı öğrenin" sözleriyle öğrencilerimizden, öğretmenlerini iyi dinleyecekleri ve derslerine düzenli olarak çalışacaklarının sözünü aldı.

   Öğrencilere herhangi bir talep ve istekleri olup olmadığını soran İl Milli Eğitim Müdürümüz   Necmi ÖZEN, öğlen yemeğinde öğrencilerimize eşlik etti.

  

 

 

 

 

 

14-11-201814-11-201814-11-201814-11-201814-11-201814-11-201814-11-201814-11-2018

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.