ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve TÜGVA İl Temsilciliği Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve TÜGVA İl Temsilciliği Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Gençlik Vakfı Eskişehir İl Temsilciliği iş birliğinde genel ve kültürel kursların açılması, seminer ve yarışmaların düzenlenmesine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen ve Türkiye Gençlik Vakfı Eskişehir İl Temsilcisi Fatih Sert tarafından imzalanan protokol kapsamında; gençlerimizin sosyal uyumlarını, toplumumuza karşı olan aidiyet duygularını; ortak duygu, düşünce ve heyecanlarını, özgüvenlerini, milli birlik ve beraberlik duygularını geliştirmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.

Bu kapsamda; İlimize bağlı resmi/özel ortaokul ve liselerde milli ve ahlaki değerlerin kazandırılmasına destek olunacak;  aynı zamanda bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif vb. alanlarda yapılacak etkinlikler için okul ve kurumlara ait gerekli alanların kullanımında gerekli çalışmalar yapılacaktır.

01-04-201601-04-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.