ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve ESİMDER Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve ESİMDER Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Eskişehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği iş birliğinde genel ve kültürel kursların açılması ve imam hatip okulların tanıtım çalışmalarına ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen ve Eskişehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Mehmet Kepez tarafından imzalanan protokol kapsamında; İl genelindeki bütün ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarında din, ahlak ve değerler konulu derslerin seçilmesine yönelik sağlıklı bilgilendirmelerin Okul idarecileri işbirliğinde yapılmasıno sağlamak, dini, milli ve ahlaki değerlerin kazandırılmasına aynı zamanda gönülleri sevgiyle dolu ahlakı bütün fertler yetiştirilmesine katkıda bulunmak, yetişkin vatandaşlara yönelik ise çeşitli aile eğitimi kursları, kültürel kurslar ile çeşitli sosyal etkinliklerin işbirliği içerisinde yapılması amaçlanmaktadır.

01-04-201601-04-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.