Haberler İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı

      2. İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı 28 Şubat 2013 Perşembe günü Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğünde yapıldı.

       İlimizdeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarını ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla Vali Yardımcısı Sayın Günhan YAZAR’ın Başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Arif DEDE  ,Belediye Başkanlıkları temsilcileri,Askeri Birlik temsilcileri,Üniversite temsilcileri, İl Emniyet Müdürlüğü temsilcileri ,İl Sağlık Müdürlüğü temsilcileri ve diğer kamu kurum kuruluş temsilcileri ile sivil toplum kuruluşların temsilcilerinin katılımları ile 28 Şubat 2013 Perşembe günü Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğünde 2. İL HAYAT BOYU ÖĞRENME HALK EĞİTİMİ PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU  toplantısı İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ramazan KUTLAY’ın sunumları ile yapılmıştır.

      Gerçekleşen toplantıda Hayat Boyu Öğrenme kavramının önemini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Arif DEDE, yapılan çalışmalardan dolayı her kademedeki yöneticilere, sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti ve takdirlerini iletti.

Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği KomisyonuBoyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği KomisyonuBoyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu

 Yayın:01.03.2013 - Güncelleme:01.03.2013 - 14:06 - Görüntülenme:314 - İlgili Birim : Özel Büro - İlgili Birim Telefonu : 2397200-115