ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyaç ve Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin Yerleştirilmesi Kapsamında Yerleştirilen Öğretmenler

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün 19/09/2016 tarih ve 2016/19 genelgesi kapsamında; Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin "İhtiyaç ve norm fazlası öğretmenlerin yer değiştirmeleri" başlıklı 53´üncü maddesi kapsamında; Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmeliğin 9´uncu maddesinin son fıkrası hükmünün de dikkate alınarak ihtiyaç ve norm kadro fazlası öğretmenler ile özel program ve proje uygulayan eğitim kurumlarında dört ve sekiz yılını dolduran öğretmenlerden alanlarında öğretmen ihtiyaç bulunan eğitim kurumlarına atanmak üzere başvurular  23/09/2016 tarihine kadar alınmıştır.

Bu kapsamda; İlimizde ihtiyaç ve norm kadro fazlası öğretmenler ile özel program ve proje uygulayan eğitim kurumlarında dört ve sekiz yılını dolduran öğretmenlerden talepleri doğrultusunda atananlara ait liste için TIKLAYINIZ.

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.