ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Günyüzülüler Derneği Üyeleri, Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

Necmi Özen; "Eğitim ve ortak hareket edilebilecek tüm alanlarda sivil toplum kuruluşlarımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.
Günyüzülüler Derneği Üyeleri, Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

Günyüzülüler Derneği tarafından tamamı Eskişehir’de öğretmen olan hemşehrilerin oluşturduğu heyet, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’i makamında ziyaret ederek, plaket takdim ettiler.

Gerçekleşen ziyarette Günyüzülüler Dernek Başkanı Engin Çapar, "Derneğimizin kuruluşundaki en büyük nedenlerden birisi, eğitim konusunda Günyüzü’lü öğrencilerimizin desteklenmesidir. Bu şekilde özellikle sosyal ve kültürel gelişimlerini artırarak eğitim yaşamlarını üniversiteye kadar sürdürmelerini sağlamak için onların motive edilmeleri amaçlanmaktadır. Bu yönde; derneğimiz tarafından Günyüzü’lü öğrencilerimize merkezi sınav uygulanmakta, başarılı olanlara geziler düzenlenmekte, tamamı burslu üniversiteye hazırlık dershanelerine yazdırılmakta ve bu yönde Kitap ve kırtasiye ihtiyaçları karşılanmaya çalışılmaktadır. Bugün de derneğimizin eğitim alanında gerçekleştirdiği tüm bu etkinliklerinde her zaman yanımızda yer alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’i Günyüzü’lü eğitimcilerimizle birlikte ziyaret ederek, destekleri nedeni ile kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen ise, Günyüzülüler Derneği’nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunarak, "Eğitim ve ortak hareket edilebilecek tüm alanlarda sivil toplum kuruluşlarımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.

 

23-05-201623-05-201623-05-201623-05-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.