ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güncel ! Bakanlığımız Eğitim Öğretim Hizmetleri Sınıfı Dışında Yer Alan Zorunlu Yer Değiştirmeye Tabi Olmayan Personelin İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değişikliği Duyurusu

Bakanlığımız eğitim öğretim hizmetleri sınıfı dışında yer alan zorunlu yer değiştirmeye tabi olmayan personelin il içi isteğe bağlı yer değiştirme iş ve işlemleri, Millî Eğitim Bakanlığı  Personelinin  Görevde Yükselme, Unvan  Değişikliği  ve  Yer  Değiştirme  Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmeliğinin 32 nci maddesi;

"(1) ..., bu Yönetmelik kapsamında bulunan personelden bulundukları kurumda 31 Mayıs tarihi itibarıyla kesintisiz en az üç yıl görev yapanlar, yer değiştirmek üzere başvuruda bulunabilirler.  

(2) Başvurular Mayıs ayında alınır ve ilgili il milli eğitim müdürlüğünce belirlenen ve durumlarına uygun kadrolar arasından en fazla on kuruma atanmak üzere tercihte bulunulabilir. Bakanlık veya diğer kamu kurum ve kuruluşlarında geçici görevli olanlar ile aylıksız izinli olanlar, il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvurusunda bulunabilirler..." kapsamında yürütülecektir.

 

Not:Başvuruda bulunacak personeller 12/05/2017-22/05/2017 tarihleri arasında ekteki Başvuru Formunu doldurarak Okul/Kurum Müdürüne onaylattırdıktan sonra Müdürlüğümüze elden teslim edeceklerdir.

 

Bakanlık yazısı için TIKLAYINIZ.

Münhal bulunan güncel kadrolar için TIKLAYINIZ. 

Başvru Formu için TIKLAYINIZ.

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.