ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Gönül Kütüphanemiz Projesi" Kapsamında Kermes Açılışı Yapıldıİl Müftülüğü, Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Müftülükleri ile Türkiye Diyanet Vakfı Eskişehir Şubesi Kadın ve Gençlik Kolları tarafından "Gönül Kütüphanemiz Projesi" kapsamında düzenlenen kermesin açılışına Vali Ayyıldız'ın yanı sıra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar, İl Müftüsü Bekir Gerek, İl Millî Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt ile vatandaşlar katıldı.

İl Müftüsü Bekir Gerek dua ettikten sonra yaptığı konuşmada "Kardeş şehirler olan Siirt ve Eskişehir'de okullarda kurulacak kütüphanelere destek olmak üzere İl Müftülüğü, Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Müftülükleri, TDV Eskişehir Şubesi kadın ve gençlik kollarının iş birliği ile düzenlediği kermesten elde edilecek gelirler kardeş şehrimiz Siirt'te okullarda kurulacak kütüphaneler için kullanılacak." diye konuştu.

Yapılan dua ve konuşmanın ardından açılış kurdelesi kesildi ve katılımcılar stantları gezdi.

 

27-09-202127-09-2021

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.