ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ETÜ Rektörü DÖĞEROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz TÖRE'yi Ziyaret Etti

ETÜ Rektörü DÖĞEROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz TÖRE'yi Ziyaret Etti

Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü ve Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu üyesi Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre'yi ziyaret etti.

Nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Töre, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Eskişehir Teknik Üniversitesi ile ortak amaçlarının eğitim ve öğrencilerimizin başarısı olduğunu, Eskişehir'in eğitim seviyesini en üst düzeye yükseltmek için ortak projelerde buluşmaktan ve yer almaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirilecek faaliyetleri önemsediklerini belirten ETÜ Rektörü Döğeroğlu, "Milli Eğitim Müdürlüğüyle, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yol gösterici projeleri birlikte yürütmek bizleri mutlu edecektir" diye konuştu.

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.