ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilim ve Toplum Destekleme Programları Matematik Yılı Özel Çağrısı İçin Bir Araya Geldi

Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilim ve Toplum Destekleme Programları Matematik Yılı Özel Çağrısı İçin Bir Araya Geldi

Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK arasında 28/03/2022 tarihinde imzalanan "Eğitimde İş Birliği Protokolü" kapsamında matematik temalı özel çağrıya çıkıldı. Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ilgili çağrı için ortak çalışma temeli oluşturma hedefiyle bir araya geldi.

Eskişehir Teknik Üniversite'sinden Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yeliz Mert Kantar, Matematik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Azcan, İstatistik Bölüm Başkanı Prof. Dr. İlhan Usta, İstatistik Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Şükrü Acıtaş, İstatistik Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi İsmail Yenilmez katılım sağladı. 

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Barış Hancı, Şube Müdürleri Metin Erkmen ve İbrahim Çerçi, AR-GE birimi personeli Dr. Funda Çıray Özkara katılım sağladı.

Karşılıklı fikir alışverişinin gerçekleştirildiği toplantı ortak proje başvurularının yapılabileceği vurgusuyla tamamlandı.

02-09-202202-09-2022

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.