ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulselam Er ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre iş birliği protokolü için bir araya geldi.
Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Müdürlüğümüz Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü ile milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakımlarından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe ve karaktere, hür ve bilimsel düşünme gücüne, geniş bir dünya görüşüne sahip, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda temayüz etmiş, insan haklarına saygılı topluma karşı sorumluluk duyan güçlü bir gençliğin yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre; " Şehrimizin ve ülkemizin tüm kurumlarıyla birlikte çalışarak geleceğimizin teminatı evlatlarımıza kendilerini geliştirme fırsatı sunma gayretindeyiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Protokolün hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

02-09-2022

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.