ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eskişehir Anadolu Lisesi’nin Hazırladığı Sosyal Sorumluluk Projesi Büyük Beğeni Topladı

Eskişehir Anadolu Lisesi’nin Hazırladığı Sosyal Sorumluluk Projesi Büyük Beğeni Topladı

Eskişehir Anadolu Lisesi Sosyal Sorumluluk Projeleri Kapsamında Planlanan “Umut Yeşerten Eller” Projesinin tanıtım ve sergisi Açıldı

Okul bahçesinde gerçekleşen etkinliğe Tepebaşı Kaymakamı Salih Keser, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanı Ercan Alpay, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Üzmez, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan, öğretmenler, veliler ve proje ekibiyle, projeden ilk yararlanan çocuk ve ailesi katılmıştır.

Açılış konuşmasını Okul Müdürü Rıfat Günday yaptı ve projenin amacının evde eğitim gören hasta veya engelli çocukların hayallerini gerçekleştirmek olduğunu söyleyerek katılımcılara teşekkür etti.

Proje tanıtımını, proje yürütücü öğretmeni Aylin Sevingil yaptı.

Sergide konuşma yapan Tepebaşı Kaymakamı Salih Keser, iyiliklerin çok değerli olduğunu belirterek katkıda bulunanlara ve katılımcılara teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’de, iyiliklerin unutulmayacağını böyle bir projeye öğrencilerin el emekleriyle katkı sağlamalarının çok anlamlı bulduğunu belirterek emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.

Projeye katkıda bulunan kişi ve kurumlara teşekkür belgesi ve plaketleri verildi. Proje atölye çalışmalarına katkıda bulunan Nur Gürler’e Tepebaşı Kaymakamı Salih Keser, projeye katkıda bulunan Çilek Mobilya Mağazaları adına Hande Bulca’ya Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanı Ercan Alpay, projeye katkıda bulunan Serpil Taşal’a İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, proje atölye çalışmalarına katkıda bulunan Melek Aydın’a Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan tarafından belge ve plaketleri takdim edildi.

 Ardından protokol tarafından serginin açılışı gerçekleştirildi. 

04-05-201804-05-201804-05-201804-05-201804-05-201804-05-2018

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.