ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekliye Ayrılan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ekiz İçin Tören Düzenlendi

Emekliye Ayrılan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ekiz İçin Tören Düzenlendi

Eskişehir İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ekiz’in emekli olmasından dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tören düzenlendi.

Törende bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, Şube Müdürü Ekiz’in görevini başarıyla tamamladığını belirterek, görevi sırasında kendileri ile uyum içerisinde güzel çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade etti. Ekiz’in iyi bir yöneticiliğin yanı sıra iyi bir dost da olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Özen, emekliliğe ayrılmasıyla kendilerinden kopmadığını dile getirdi. Şube Müdürü Mehmet Ekiz’in eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederek, emekliliğinin kendisine hayırlı olmasını diledi.

İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü’nden emekli olan Mehmet Ekiz’de, beraber yol aldığı tüm yöneticilerden ve Eskişehir’den ayrılmanın üzüntüsünü yaşadığını belirtti. Eskişehir’de eğitim kalitesinin daha da artmasında büyük gayretler sarf ettiklerini söyleyen Ekiz, ”Birlik ve bütünlük içerisinde çalışmak olumlu yönde ilerlemeyi sağlamıştır. Beraberliğimiz gönül birliği içerisinde olduğumuzun göstergesidir. Bu bir veda değildir gönül birliğimiz devam edecektir.” dedi.

Konuşmaların ardından, emekliye ayrılan Şube Müdürü Mehmet Ekiz’in plaketi ve hediyeleri, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Maarif Müfettişlerinin katılımlarıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen tarafından verildi.

23-08-201723-08-201723-08-201723-08-2017

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.