ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitime Yatırımlar Tüm Hızlıyla Devam Ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, gelişen 71 Evler Mahallesinin anaokulu ihtiyacını karşılamak amacıyla planlanan ve yapımı devam eden Zübeyde Hanım Anaokulu inşaatında incelemelerde bulundu.
Eğitime Yatırımlar Tüm Hızlıyla Devam Ediyor.

71 Evler Mahallesinde yapımı devam eden Zübeyde Hanım Anaokulu inşaatında temel üstü betonarme yükseltme perdeleri demir donatı ve kalıp montajını yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre; "Önümüzdeki eğitim-öğretim dönemine yetiştirilmesi için yapımı hızla devam eden okullarımızda, inşaat kalitesi bakımından da son derece titiz davranılıyoruz. Okulların yapımında hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak, yeni eğitim-öğretim yılında hizmete sunulacak bu okulların günümüze uygun en iyi donatımla donatılmış bir şekilde eğitime kazandırılmasını hedefliyoruz. Biliyoruz ki eğitim-öğretime harcanan her kuruş,  ülkemizin geleceğine yaptığımız  en büyük yatırımlardandır." dedi.

Deprem Öldürmez Bina Öldürür!

Zübeyde Hanım Anaokulu binasının statik projesinde yer alan esaslara göre imal edilmesi hususunda yapının depreme dayanaklılığının sağlanması için gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini vurgulayan Töre, deprem öldürmez bina öldürür esası ve hassasiyeti doğrultusunda çalışan sahadaki tüm ekibe çalışmalarında kolaylıklar diledi.

04-05-202304-05-2023

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.