T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ana Sayfa  Haberler  Eğitimde Kalite Ödülünün Saha Ziyareti Gerçekleşti.
Eğitimde Kalite Ödülünün Saha Ziyareti Gerçekleşti. Yayın tarihi: 08.06.2012 - 09:00 - Görüntülenme Sayısı: 501

Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulu’nun saha ziyareti Bakanlığımızdan gelen heyet tarafından gerçekleştirildi.

Bakanlığımız tarafından düzenlenen Eğitimde Kalite Ödülü Okul/Kurum Kategorisinde Eskişehir’in en kaliteli okulu olarak seçilen ve Türkiye’ nin en kaliteli okulunun belirleneceği yarışmada 12 okul arasında kalarak ilimizi temsil edecek olan Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulu’nun saha ziyareti Bakanlığımızdan gelen heyet tarafından gerçekleştirildi.
Bakanlığımız Strateji Geliştirme Başkanlığından Şube Müdürü Sayın Orhan TAN, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünden Şube Müdürü Server BİLGE, Temel Eğitim Genel Müdürlüğünden Şube Müdürü Muhterem KAYA ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ ne bağlı Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu Okul Müdürü Abdurrahman KAÇMAZ’ dan oluşan heyet, İl Milli Eğitim Müdürümüz Erdoğan AYATA ile Tepebaşı Kaymakamı Dr. Necdet TÜRKER’ e makamlarında gerçekleştirdikleri ziyaretlerin ardından TKY’ den sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet ŞENKÜL ile TKY İl Formatörleri Melih ÜNLÜER ve Yelda ERYILMAZ’ ın eşliğinde Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulu’ na, okul idaresi, personeli, velileri ve öğrencileri ile süreç hakkında görüşmeler yapmak üzere ziyaret gerçekleştirdiler.
Yaptıkları görüşmeler ve değerlendirmeler sonunda saha ziyareti yaptıkları Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulu’ nda kalite yönetimi konusunda yakalanan güzel havanın devam ettirileceğine olan inançlarının tam olduğunu belirterek İlimizden ayrıldılar.

Eğitimde Kalite Ödülünün Saha Ziyareti GerçekleştiEğitimde Kalite Ödülünün Saha Ziyareti GerçekleştiEğitimde Kalite Ödülünün Saha Ziyareti Gerçekleşti