ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Bölge 1’ncisi Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu Oldu

“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Bölge 1’ncisi Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu Oldu

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı’nca düzenlenen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” sahiplerini buldu.

Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu; Bursa, Bilecik, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova illerinin de yer aldığı yarışmada Okul İdaresinin Geliştirilmesi Kategorisi’ndeki “Paydaşların Okul Yönetimine Katılımı – Eskişehir” konulu projesi ile Doğu Marmara Bölgesi’nde ödül alarak finale adını yazdırmayı başardı.

Okul Müdürü Mehmet Özdoğru, öğretmen, öğrenci, veli temsilcileri ve Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen´i makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen yaptığı konuşmada, dünyadaki teknoloji, sosyal ve ekonomik yapıdaki değişimlerin eğitim kurumlarının da yenilenmesini, öğrenen ve değişimlere ayak uyduran kurumlar haline gelmelerini zorunlu hale getirdiğini belirtti. Bu bağlamda eğitim kurumlarının bilgi veren kurumlar olmalarının yanı sıra, bilgiyi üretip öğreten kurumlar haline gelmeleri ve eğitim öğretim alanındaki yenilikçi uygulamaları arttırarak uygulamaları gerektiğini belirterek, Bölge 1.’liğinin İlimize gelmesinde emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti.

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.